ciltbakim

Cilt Bakımı

Pürüzsüz ve Genç Bir Cilt İçin:

Cilt Bakım Uygulamaları

Kirli hava , ısı değişimleri, dengesiz beslenme, alkol, sigara, güneş ışınları gibi cilde zarar veren iç ve dış etkenlere karşı cildi kurumanın tek yolu cilt bakımdır. Salonumuzda; Kuru, Normal, Karma, Yağlı ve problemli cilt tiplerine göre bakım programları uygulanır. Yaşlanmaya karşı etkili anti-ageing bakımlar ,cilt ütüleme (soğuk radyo frekans) ile beraber yapılarak cildin daha gergin ve genç görünmesi sağlanır.

Kimyasal Peeling

Deriyi canlandırmak, gençleştirmek, görünüşünü iyileştirmek için uygulanır. Derideki, yüzeysel tabakaların ayrılmasına ve soyulmasına neden olur. Deride oluşan kırışık, güneşe ve yaşa bağlı lekeler peeling ile düzeltilir. Aktif aknede iyileşmeye ve akne izlerinde düzelmeye yardımcı olur.

Dermoroller Uygulamaları

Silindirik bir tambur üzerine dizilmiş son derece ince çok sayıda çelik iğnelerden oluşmuştur. Dermoroller deride 5-15 dakikada kendiliğinden kapanan iz bırakmayan mikro kanallar açar.
Bu kanallar deriye dışarıdan sürülen maddelerin emiliminin 200 kat artmasına yardım eder.
Dermoroller ile kırışıklık, akne izleri, cilt lekelerinin giderilmesinde tek seanstan sonra bile belirgin bir iyileşme göze çarpar. Sağlıklı ve yeni doku nedeniyle cilt pürüzsüzleşir ve canlı bir görünüm sağlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir